Členství

 

Náš kynologický klub je otevřený pro širokou veřejnost a nový člen je vždy srdečně vítán, ať už ho k nám "přitáhne" malé štěndo, či dospělé (ne)poslušné psisko. Každý se k nám může přijít nezávazně podívat (vždy v neděli od 8:00 do 11:00 hodin) a nebo nás požádat o jakoukoliv radu týkající se výběru či pořízení psa, základů výcviku, výživy nebo péče o něj:-).

 

 

Kdy začít chodit na cvičák...

Nejlépe hned po prvním naočkování Vašeho štěňátka proti vzteklině, avšak klub nestanovuje věkovu hranici psovodů ani psů.

Mějte taktéž na paměti, že nezáleží ani na plemenné příslušnosti Vašeho pejska - už dávno neplatí, že cvičák je jenom pro německé ovčáky a rotvajlery. V současnosti jsou našimi členy mimo jiné i kříženci, border kolie, retrívři, ridgeback, českolsovenští vlčáci, akita inu, nebo třeba i sibiřský husky;-)

 

 

 

 

Všichni psi, kteří hodlají strčit packy za práh cvičáku, musí mít platné očkování (provádí se pravdelné kontroly očkovacích průkazů) a měli by být zbaveni parazitů (blechy!!).

 

V letních měsících se mohou pořádat závody (aby jsme zjistili, jestli nám to cvičení k něčemu bylo:-)) spojené s táboráky.
 
Všichni členové jsou povinni dodržovat pravidla klubu a stanovy MSKS.